Pracuj z nami

Work-with-us

Weber Shandwick tworzą ludzie.

Są naszą największą wartością. Zaangażowani, odpowiedzialni, o otwartych umysłach. Każdy z nich wnosi do naszego zespołu cenną cząstkę siebie, wzbogaca go i uzupełnia.

Public relations to ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. To inspirująca dyskusja i konstruktywne spory. Dlatego cenimy i poszukujemy ludzi komunikatywnych, potrafiących pracować w zespole, ciekawych świata. Ludzi o różnym, lecz bogatym doświadczeniu, upartych i konsekwentnych w dążeniu do celu.

Weber Shandwick to jedna z największych i najczęściej nagradzanych agencji public relations na świecie. Polskie biuro Weber Shandwick jest jednym ze 129 oddziałów prowadzących działalność w 81 krajach.

Wykorzystujemy nasze międzynarodowe doświadczenie, pracując zarówno dla marek o globalnym zasięgu, jak i lokalnych graczy, którym oddajemy do dyspozycji wiedzę zweryfikowaną w działaniach na wielu rynkach.

Współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi firmami z branży finansowej, nowych technologii, ochrony zdrowia oraz dóbr szybkozbywalnych (FMCG).

Nasz zespół składa się z osób dysponujących wiedzą i praktyką zdobytą w czasie pracy na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach oraz redaktorów w redakcjach prasowych, radiowych i telewizyjnych.

Warszawskie biuro Weber Shandwick założyliśmy w 2006 roku. Od tego czasu konsekwentnie umacniamy naszą pozycję – zarówno na rynku lokalnym, jak i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, koordynując projekty także na sąsiednich rynkach.

Weber Shandwick w Polsce należy do największej na świecie sieci agencji komunikacji marketingowej McCann Worldgroup, która wchodzi w skład Interpublic Group of Companies (IPG). Jeśli uważasz, że jesteś w stanie zaskoczyć nas swoją osobowością, wzbudzić nasze zaufanie swoją odpowiedzialnością, przekonać nas swoimi umiejętnościami i zainspirować swoją odwagą, daj sobie szansę i sprawdź nas.

Zgłoś się do Weber Shandwick. Być może szukamy właśnie Ciebie!

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to jest pracować dla jednej z najbardziej kreatywnych firm, w najbardziej stymulujących sektorach w świecie pracy.

Weber Shandwick to doskonale zgrany zespół złożony z najbardziej utalentowanych i zaangażowanych ekspertów branżowych.