Kim jesteśmy

Who-we-are

ENGAGING ALWAYS

Witajcie w erze zaangażowania. Dla niektórych to nowość, ale nie dla nas. Angażowaniem ludzi w idee zajmujemy się praktycznie „od zawsze”. Kiedy angażujesz – prowadzisz dialog. Kiedy angażujesz – możesz zainspirować tych, którzy potem staną się adwokatami Twojej idei. Kiedy angażujesz – kreujesz nowe trendy. Angażowaliśmy od zawsze i nie zamierzamy tego zmieniać. Rozpoczyna się nowa era w marketingu – The Engagement Era – rozpocznij ją z nami!

W Weber Shandwick rozumiemy doskonale nowe trendy. Dajemy ludziom możliwość wymieniania opinii, prowadzenia dialogu – to jest to, co jest naszą wizytówką. Osiąganie sukcesów w obecnych czasach jest równoznaczne z pokazywaniem historii, które są szczere, prawdziwie i ważne. Oznacza to, pełne zrozumienie nowej siły, w której zwycięża mocny i oryginalny kontent.

Weber Shandwick tworzy kreatywna grupa konsultantów, która opisze, zaprojektuje, dostosuje strategicznie i wykona każdy –  nawet najbardziej skomplikowany projekt. Grupa, która z pasją dba o Klientów, a dzięki specjalizacji i doświadczeniu posiada rozbudowaną wiedzę na temat ich biznesu.

Era zaangażowania dla niektórych jest nowością – dla nas zdecydowanie nie.  Weber Shandwick to agencja zbudowana i dostosowana do prowadzenia nowoczesnej komunikacji.
Pullout quote: Nasza pasja , inteligencja i zaangażowanie są niezbędnymi składnikami sukcesu naszych klientów.

Nasza pasja , inteligencja i zaangażowanie są niezbędnymi składnikami sukcesu naszych klientów.