Technologia

Rozpowszechnienie technologii i jej wpływ na niemalże każdy aspekt naszego życia – w domu, w pracy i w czasie zabawy – oznacza, że technologia stała się integralną częścią rzeczywistości. Nie jest już czymś, co wykorzystujemy.

Stała się umiejętnością, którą posiedliśmy, umożliwiającą nam tworzenie zdumiewających rzeczy. Przekształca biznes, życie publiczne, miasta, a nawet całe dziedziny gospodarki z bezprecedensową szybkością i na niespotykaną dotychczas skalę.

W tym dynamicznym, napędzanym innowacjami środowisku pomagamy naszym klientom w przebiciu się: opracowujemy strategie marek, tworzymy zintegrowane kampanie marketingowe “engagement campaigns”, działamy bezbłędnie w czasie rzeczywistym, prowadzimy badania i dopasowujemy je do świata wirtualnego.

Konsultanci Weber Shandwick posiadą unikalne kwalifikacje do wykonywania tej pracy, ponieważ potrafią dostrzec pełny obraz sytuacji. Nasz multidyscyplinarny zespół jest mieszanką doświadczenia konsumenckiego, korporacyjnego, B2B i doświadczenia w budowaniu efektywnych strategii. Tworzymy je głębokim zrozumieniem technologii i sektorów zintegrowanych pionowo, w których technologia ma najbardziej transformacyjny wpływ, takich jak usługi: finansowe, edukacja, opieka zdrowotna, produkcja, branża motoryzacyjna, lotnicza, technologii utrzymania czystości i energetyczna.

Dostrzeganie pełnego obrazu umożliwia nam opowiedzenie pełnej historii. Analizujemy szczegółowo więcej niż samą technologię. Nasze zrozumienie szerszego społecznego, kulturowego, biznesowego i politycznego kontekstu pozwala nam tworzyć wciągające człowieka historie i angażować każdy rodzaj odbiorców i grup udziałowców przez paid media, earned media oraz owned media

Od start-upów po najbardziej znane na świecie innowacyjne firmy, od championów na rynku krajowym do firm międzynarodowych, od producentów oprogramowania, urządzeń i usług po wiodących marek konsumenckich i liderów przemysłu: dostrzegamy pełny obraz, opowiadamy pełną historię dla najwyższej klasy klientów w całym regionie EMEA.

W tym dynamicznym, napędzanym innowacjami środowisku pomagamy naszym klientom w przebiciu się: opracowujemy strategie marek, tworzymy zintegrowane kampanie marketingowe engagement campaigns, działamy bezbłędnie w czasie rzeczywistym, prowadzimy badania i dopasowujemy