Mediaco

Tworzenie i rozpowszechnianie treści z myślą o zapewnieniu kompleksowego podejścia do publikowania marki.

Technologia zasadniczo zmieniła nasz styl życia i sposób korzystania z mediów. Z kolei wszelkiego rodzaju twórcy mediów, w tym również firmy, muszą zmienić odbiór treści przez użytkownika. Mediaco łączy w sobie najwyższej jakości plany redakcyjne i produkcję, najnowsze technologie i wydatki na płatne media ponoszone w celu wsparcia rozpowszechniania i odkrywania treści.

Oprócz zrównoważonej realizacji w odpowiedniej skali, koncentrujemy się na konsultacjach w zakresie zarządzania zmianą niezbędnych, by organizacje globalne mogły tworzyć i rozpowszechniać media, a także testujemy i doskonalimy nowe praktyki związane z treścią służące wspieraniu budowania marki i ochrony reputacji.

Wcielanie sposobu myślenia stosowanego przez Mediaco w praktyce oznacza wykraczanie poza wydzielone taktyki i proste tworzenie treści służące jednorazowym kampaniom. Stworzenie silnika treści, który przyczynia się do nieustannego zaangażowania, oraz programowanie, które pozwala z czasem zwiększać wartość reputacji wymaga specjalnej dyscypliny i wyjątkowej mieszanki umiejętności.

Mediaco oferuje kompleksowe rozwiązanie – nie oparte na teorii, ale dobrze sprawdzone, udoskonalone i potwierdzone przez wiele programów klientów, które stworzyliśmy i zrealizowaliśmy.

Ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin tworzy pełną ofertę treści, w tym m.in:

  • Planerzy marki
  • Stratedzy treści
  • Redaktorzy
  • Projektanci doświadczeń użytkownika
  • Pisarze
  • Eksperci specjalizujący się w optymalizacji przeglądarek
  • Producenci obrazu w czasie rzeczywistym.
Mediaco oferuje kompleksowe rozwiązanie - rozwiązanie nie oparte na teorii, ale dobrze sprawdzone, udoskonalone i potwierdzone przez wiele programów klientów, które stworzyliśmy i zrealizowaliśmy.