Digital

Digital

W zatłoczonym biznesowym pejzażu, zauważone mogą być tylko najinteligentniejsze strategie.

Uważamy, że kontent i społeczność są nierozerwalnie połączone. Aby zbudować dla naszych klientów aktywne społeczności, tworzymy kontent skierowany do określonych grup, trafiający i przemawiający do odbiorców – bez względu na media lub technologię.

Analizujemy cały ekosystem cyfrowy klienta i jego odbiorców,  pracujemy aby zaangażować ludzi poprzez kanały paid channels, earned channels, owned channels do uczestnictwa w dyskusjach.

Nasze zintegrowane kampanie obejmują następujące elementy:

  • Zarządzanie społecznością
  • Engaging creative
  • Content marketing i produkcja
  • Paid amplification
  • Monitoring, pomiary i analizy
  • Zarządzanie zmianami

Ciągłe monitorowanie internetu za pomocą narzędzi digital pomaga klientowi w identyfikowaniu się z odbiorcami i jest pierwszą linią obrony przed potencjalnymi sytuacjami kryzysowymi, dzięki dostarczaniu praktycznej wiedzy. Stosujemy najlepsze w swojej klasie narzędzia, w celu ujęcia, śledzenia i ilościowego określenia marki oraz ważnych tematów w czasie rzeczywistym, tradycyjnych kanałach mediowych.

Współpracując z ponad 500 wewnętrznymi ekspertami ds. komunikacji interaktywnej, ekspertami ds. produkcji i mediów społecznościowych na całym świecie, nasi eksperci bez przerwy utrzymują kontakt z kolegami z działów PR, aby dostarczyć informacji stymulujących dalszy rozwój firmy.

Nasi eksperci ds. digital współpracowali z najbardziej postępowymi markami pod względem marketingu cyfrowego, wspierając ich w dostosowaniu się do zmieniającego się środowiska mediów, poprzez odpowiednie budowanie strategii i struktury wewnętrznej.

Stosujemy podejście długo-perspektywiczne, którego założeniem jest zbudowanie społeczności, nagradzanie ludzi i zapewnienie informacyjnego, zabawnego, dostarczającego rozrywki kontentu, który będzie angażował zwolenników marki przez cały czas.

Współpracując z ponad 500 wewnętrznymi ekspertami ds. komunikacji elektronicznej, ekspertami ds. produkcji i mediów na całym świecie stymulujemy rozwój naszych klientów.