WEBER SHANDWICK GOSPODARZEM DEBATY NA TEMAT KREATYWNOŚCI PODCZAS DUBAI LYNX

środa 18 stycznia, 2017

Weber Shandwick będzie gospodarzem debaty na temat kreatywności w regionie Europy i Bliskiego Wschodu podczas konferencji Dubai Lynx w marcu br.

Rosie Muhanna, Dyrektor Generalna Weber Shandwick na region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA) oraz Indy Selvarajah, Dyrektor Kreatywna Weber Shandwick w Londynie, zaprezentują przykłady wyjątkowych prac z różnych branż z obu regionów. Wskażą silne i słabe strony projektów, a także poddadzą analizie wpływ kultury na rozwój sektora kreatywnego.

Sesja „Bliski Wschód a Europa: debata na temat kreatywności” pokaże co definiuje twórczość w obu obszarach kulturowych, i jak bardzo zmieniło się podejście do kreatywności w dobie szybkich mediów i mediów społecznościowych. Rosie i Indy przeanalizują także elementy, które mogą się idealnie sprawdzić (lub całkowicie nie zadziałać…) w obu kulturach.

Dubai Lynx – największe spotkanie dotyczące kreatywności w branży komunikacji marketingowej w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej – odbędzie się w dniach 5-8 marca 2017.

Szczegóły nt. Sesji prowadzonej przez Weber Shandwick 6 marca br. o 15.00 dostępne są tu