TEREN MANAGEMENT EUROPE, WYŁĄCZNY FRANCZYZOBIORCA Forever 21 W EUROPIE KLIENTEM WEBER SHANDWICK

czwartek 07 kwietnia, 2016

Do grona klientów Weber Shandwick dołączyła firma Teren Management Europe, wyłączny franczyzobiorca marki Forever 21 w dziewięciu krajach Europy. Weber Shandwick odpowiada za komunikację korporacyjną i strategię marki w Polsce, Bułgarii, Szwajcarii, Grecji, Portugali, Rumunii, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji.

Działania dla Teren Management Europe koordynuje greckie biuro Weber Shandwick w Atenach. Do jego zadań należy doradztwo w zakresie komunikacji korporacyjnej, reputacji, komunikacji B2B oraz relacji medialnych.

Alexandros Doukas, CEO Teren Management Europe, powiedział: „Cieszymy się, że będziemy współpracować z wielokrotnie nagradzanym, światowym liderem w komunikacji. Forever 21 to nie tylko marka, to również fun, unikalność, autentyzm i świeżość. Chcemy realizować tę strategię we współpracy z Weber Shandwick”.

Dimitris Michopoulos, dyrektor zarządzający Weber Shandwick Ateny, ​powiedział: „Teren Management Europe ma plan dynamicznej ekspansji i – dzięki Forever 21, wiodącej marce odzieżowej na świecie – świetną historię do opowiedzenia. Cieszymy się, ze będziemy wspólnie opowiadać tę historię na wielu, europejskich rynkach.”