RAZEM TWORZYMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ: RAPORT NA TEMAT ODPOWIEDZIALNEGO OBYWALTELSTWA

czwartek 18 sierpnia, 2016

W ciągu ostatnich lat byliśmy świadkami powstania ruchów na rzecz pozytywnych zmian społecznych na całym świecie. Począwszy od konferencji klimatycznej w Paryżu (COP21) aż po wprowadzenie Globalnych Celów dla polityki Zrównoważonego Rozwoju przez ONZ, Weber Shandwick jest dumny ze współpracy z naszymi klientami korporacyjnymi, fundacjami, organizacjami non-profit oraz klientami działającymi pro bono w celu stawienia czoła największym wyzwaniom współczesnego świata.

Z dumą prezentujemy Raport na temat odpowiedzialnego obywatelstwa w 2015 roku, w którym prezentujemy nasze podejście do odpowiedzialnego obywatelstwa we wszystkich naszych biurach na świecie w każdym z obszarów działania. We współpracy z naszymi klientami, dzięki wykorzystaniu skali działalności, przygotowaliśmy ponad 150 zadań, które pozwolą na zrealizowanie 17 globalnych celów wyznaczonych przez ONZ. W samym tylko 2015 roku poświęciliśmy 15 000 godzin na inicjatywy pro bono. Powiększyliśmy nasz 140-osobowy zespół doradczy Diversity & Inclusion i zwiększyliśmy wysiłki w celu zaangażowania pracowników do udzielania się w ramach wolontariatów w lokalnych społecznościach.

Weber Shandwick jest dumny z pracy w różnych sektorach w celu zlikwidowania barier i stworzenia nowych możliwości, wzbogacenia indywidualnych doświadczeń i dołożenia własnej cegiełki do budowania globalnego odpowiedzialnego obywatelstwa.

Pełny raport dostępny jest tutaj. Nasz indeks GRI G4 dostępny jest tutaj. Dodatkowych informacji dotyczących inicjatyw Weber Shandwick związanych z odpowiedzialnym obywatelstwem udziela: csr@webershandwick.com.