PRIME NA LIŚCIE „CONTAGIOUS PIONEERS 2017”

poniedziałek 30 stycznia, 2017

Prime, firma należąca do grupy Weber Shandwick, znalazła się na globalnej liście „Contagious Pioneers” – rankingu agencji z różnych stron świata, które konsekwentnie ustanawiają nowe standardy doskonałości i innowacyjności w branży marketingowej.

Pionierzy, którzy reprezentują najlepsze i najodważniejsze agencje na świecie, są wybierani na podstawie analizy kampanii przedstawionych w ramach Contagious I/O Platfom 2016 – inteligentnego narzędzia podkreślającego kreatywne, innowacyjne i efektywne pomysły marketingowe z całego globu. Pozostałe kryteria poddane ocenie to spójność strategii i realizowanych działań, a także współczynnik prowadzonych kampanii w odniesieniu do liczby klientów danej agencji, dla których te projekty były realizowane.

„Przed branżą komunikacji marketingowej stoją niespotykane do tej pory wyzwania. Ranking Contagious Pioneers wyróżnia te, które nie tylko potrafią sprostać wyzwaniom rynku, ale przede wszystkim ustalają nowe standardy w marketingu. Są to firmy, które nie boją się stawiać czoła wyzwaniom, wkraczać na nieznane dotąd terytoria i wykorzystywać nowe możliwości” – podkreśla Paul Kemp-Robertson, współzałożyciel Contagious.

W 2016 roku agencja Prime zdobyła szereg nagród w konkursach branżowych, w tym 5 statuetek podczas ubiegłorocznej edycji Cannes Lions oraz One Show Pencil. Ponadto, została uhonorowana tytułami Global Creative PR Agency of the Year oraz Nordic Consultancy of the Year przyznawanymi przez The Holmes Report.